• Aktuālie dati par NVO sektoru

    Latvijas Pilsoniskā alianses pētījumā “Pārskats par NVO sektoru Latvijā. 2013.” , var iepazīties ar NVO situāciju Latvijas pilsētās un reģionos. Pētījumā var atrast dažādus faktus par NVO finansēm, nodarbinātību, ziedošanu. Piemēram, pēc pētījumā pieejamajiem datiem, organizāciju skaits Latvijā katru gadu palielinās aptuveni pat 1700 organizācijām.
    Papildus aicinām iepazīties ar Latvijas Fakti veikto sabiedriskās domas aptaujas Sabiedrības viedoklis par NVO sektoru Latvijā rezultātiem un publicitātes kvalitatīvo analīzi, ko veica Nacionālā informācijas aģentūra LETA.
    Nākamais pētījums par NVO sektoru Latvijā tiks veikts 2015. gadā. Pētījumu veikšana nodrošinās regulāru un kvalitatīvu informāciju par NVO sektora attīstību Latvijā.

    Aktivitāte ir projekta Ilgtspējīgas pilsoniskās sabiedrības attīstības atbalsta un monitoringa sistēmas pilnveidošana Latvijā (Nr.2012.EEZ/INP/01) aktivitāte un tas tiek īstenots sadarbībā EEZ un Sabiedrības integrācijas fondu.  Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.