Latvijas pilsoniskā aliance
  • Alianse uzņem divus jaunus biedrus

    Latvijas Pilsoniskās alianses padome ar vienbalsīgu lēmumu  uzņēma jaunus biedrus: klubu “Māja” un apvienību “Pilsēta cilvēkiem”, kurus sveicam mūsu biedru pulkā!


    Klubs „Māja” ir starptautiskās organizācijas „Jaunie Eiropas Federālisti” (JEF) pārstāvniecība Latvijā un vienīgā jaunatnes organizācija Latvijā, kuras mērķis ir informēt un izglītot jauniešus par Eiropas Savienību. Organizācija popularizē Eiropas vienotības ideju un Eiropas Savienības vērtības - demokrātiju, iecietību, toleranci un cilvēktiesību ievērošanu. Kluba “Māja”  mērķis ir rosināt jauniešus nebūt vienaldzīgiem un pašiem iesaistīties savas un savas valsts nākotnes veidošanā.


    Apvienības "Pilsēta cilvēkiem" mērķis ir veicināt labas pilsētvides ieviešanu Rīgā un citās Latvijas pilsētās. Apvienība ir par drošu, ātru un ērtu nokļūšanu no punkta A uz punktu B, neatkarīgi no tā, ar kādu transporta līdzekli pārvietojies - ej kājām, brauc ar velosipēdu, sabiedriskajā transportā vai automašīnā. Arvien vairāk un vairāk cilvēku izvēlas pat salīdzinoši īsas distances veikt ar privāto autotransportu, tādēļ katru darbadienas rītu un pievakari tūkstošiem rīdzinieku pavada milzīgos sastrēgumos. Apvienības pārstāvji ir pārliecināti, ka ilgstoši pieļautās kļūdas ir iespējams labot, pārveidojot ielas tā, lai tās būtu drošas, ērtas un patīkamas arī gājējiem un velosipēdistiem, kā arī ātri izbraucamas sabiedriskajam transportam.