• Atrodi sadarbības partnerus Eiropā!

  Valsts aģentūra „Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra" informē:
  Atrodi projekta partneri Francijā!
  Jauniešu grupa no Francijas meklē partnerus apmaiņu divpusējam apmaiņu projektam. Organizāciju atbalsta Blanc-Mesnil vietējā pašvaldība. Grupā ir 16 līdz 25 gadus veci jaunieši, tomēr pārsvarā ir 17 līdz 22 gadus veci un viņi mācās vidusskolā. Viņi visi dzīvo Parīzes priekšpilsētā un viņus vieno kopīgs hobijs: dejošana. Apmaiņas temats: saikne starp reālo dzīvi un dejas mākslu. Apmaiņas laiks: grupa labprāt uzņemtu pie sevis citu grupu ziemas brīvdienu laikā (no 2009.gada 25.februāris līdz 9.marts) un apciemot citu valsti pavasara brīvdienās (no 2009.gada 21.aprīļa līdz 4.maijam).
  Kontaktinformācija:
  Name of contact person: Ginette El Bouzidi and Karim Guermoudj
  Telephone / Téléphone: (+33) 01 48 65 21 66
  Fax: (+33) 01 48 65 21 64
  E-mail: danse.attitude.93@gmail.com

  Bulgārija - Meklē partnerus jauniešu apmaiņas projektam
  Nevalstiska organizācija no Sofijas, Bulgārijas strādā ar jauniešiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Organizācija ir realizējusi vairākus Eiropas fondu finansētus projektus. Šobrīd tiek izstrādāts projekts programmas "Jaunatne darbībā" ietvaros, tāpēc organizācija meklē sadarbības partnerus. Dalībnieki projektā debatēs par jauniešu problēmām, informācijas pieejamības un apmainīsies ar labo pieredzi.
  Ja Jums šāda sadarbība šķiet interesanta, lūgums kontaktēties, rakstot uz e-pastu: office@bapa-bg.org

  Polija - Jauniešu apmaiņa par mūziku un hip-hop kultūru
  Neformāla jauniešu grupa no Polijas meklē partnerus apmaiņu projektam. Jaunieši labprāt apmeklētu citu valsti. Grupa ir 8 jaunieši (puiši), kurus interesē mūzika, hip-hop kultūra un "break dance" dejas. Apmaiņas mērķis ir satikt līdzīgi domājošus puišus no citas Eiropas valsts un dalīties savā pieredzē, veidot sadarbību.
  Kontaktinformācija:
  Name of contact person: Damian Kubiczek
  Telephone at work: +48787218667
  E-mail address: Just4funk@o2.pl

  Polija - Jauniešu apmaiņa par kultūru un tradīcijām
  Jauniešu grupa no Polijas meklē partnerus divpusējam apmaiņu projektam. Jaunieši ir no vidusskolas, kas atrodas Polijas dienvidaustrumos, mazā pilsētiņā ar nosaukumu Janów Lubelski. Projekta tēma varētu būt informācijas apmaiņa par kultūru, tradīcijām un skolas pieredzi citās Eiropas valstīs. Grupā ir 15 jaunieši vecumā no 16 līdz 18 gadiem.
  Kontaktinformācija:
  Name of contact person: Agnieszka Wołoszyn
  Telephone at work: 158720356
  Telephone at home: 603805797
  E-mail address: apt1@wp.pl

  Polija - Apmaiņa par kultūru, mākslu, sportu un brīvo laiku
  Jauniešu organizācija no Polijas galvaspilsētas Varšavas meklē partnerus apmaiņu projektam. Tēma - kultūra, māksla, sports un brīvais laiks. Organizācijai ir pieredze starptautisku projektu, kā arī apmaiņas projektu īstenošanā. Grupā ir 25 jaunieši vecumā no 17 līdz 25 gadi. Iespējamais apmaiņas laiks - 2009.gada pavasaris vai vasara.
  Kontaktinformācija:
  Name of contact person: Kamila Rola
  Telephone at work: +48 22 812 01 37
  Fax: +48 22 812 01 37
  E-mail address: kamilarola@wp.pl