Latvijas pilsoniskā aliance
  • Jau nākamnedēļ atklājam BN branču sezonu!

    26.04.2018. biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse” aicina uz pirmo „Biedrību un nodibinājumu branču” (BN brančs) šajā gadā. Norises vieta - restorāns, brančotava „SPĀRNOS“, Tērbatas iela 28, Rīga. Pasākuma sākums plks. 18.00. Tēma “ 10 lietas, kas jāievēro, lai pasākums izdotos!”. Savā pieredzē dalīsies Unda Krieviņa, iDEA HOUSE events vadītāja.  iDEA HOUSE events ir pilna servisa pasākumu organizēšanas uzņēmums, kurā apvienojas profesionāli projektu vadītāji ar vairāku gadu pieredzi nacionālu un starptautisku konferenču, semināru un apmācību organizēšanā. iDEA HOUSE events ir end-to-end MICE uzņēmums.
    Aicinām uz diskusiju Rīgas uzņēmumu un organizāciju pārstāvjus, kuri vēlas piedalīties pasākumā, lai iegūtu informāciju, kā pareizi organizēt dažāda veida pasākumus un ir tās vitālās lieta, kas jāievēro, lai pasākums izdotos veiksmīgs. Lūgums diskusijai savlaicīgi pieteikties, rakstot uz kristine.kazaka@nvo.lv. Vēršam uzmanību, ka vietu skaits ir ierobežots, tādēļ neatlieciet pieteikšanos uz pēdējo brīdi, kā arī dalība diskusijā ir tikai apstiprinātiem dalībniekiem. BN branča mērķis ir veicināt starpnozaru sadarbību, lai panāktu, ka nevalstiskais sektors, sadarbībā ar biznesa sektoru, kopīgi spētu risināt sabiedrības izaicinājumus, īstenotu dažādu kopienu attīstības aktivitātes, kā arī tiktu veicināta ziedošanas kultūra Latvijā. 2018.gadā kopā notiks seši šādi pasākumi – pieci BN info branči un noslēguma pasākums oktobrī  “Biedrību un nodibinājumu bazārs”. Nepalaid garām un pievienojies!

     

    Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.