Latvijas pilsoniskā aliance
  • Kampaņa “Mazais 100gades pilsonis” soļo ārpus Rīgas!

    Latvijas Pilsoniskā alianse īstenos ikgadējo kampaņu “Mazais 100gades pilsonis” visā Rīgas reģionā. Tā norisināsies šī gada oktobrī un novembrī. Kampaņas mērķis ir izglītot jauniešus par pilsonisko līdzdalību. Pieteikšanās iespējama līdz 28. septembrim, rakstot uz e-pastu annija@nvo.lv. Aicinām atsaukties nevalstiskās organizācijas no Rīgas reģiona, kuras vēlētos doties pie savas pašvaldības skolēniem, lai iepazīstinātu skolēnus ar savu organizāciju, tās ikdienas darbu un to, kā paši jaunieši var būt  pilsoniski aktīvi.
    Rīgas reģions iekļauj Ādažu, Alojas, Babītes, Baldones, Carnikavas, Engures, Garkalnes, Ikšķiles, Inčukalna, Jaunpils, Kandavas, Krimuldas, Ķeguma, Ķekavas, Lielvārdes, Mālpils, Mārupes, Ogres, Olaines, Ropažu, Salacgrīvas, Salaspils, Saulkrastu, Sējas, Siguldas, Stopiņu un Tukuma novadu, kā arī Jūrmalu un Rīgu. Šis ir kampaņas noslēdzošais trešais gads, tāpēc aicinām būt īpaši aktīviem!

     

    Projekts tiek īstenots sadarbībā ar biedrību “Latvijas Pilsoniskā alianse” un Kultūras ministriju projekta “Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā” ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.