• Lekciju un stāstu ciklā "Sapnis par Āfriku" vēl paredzētas divas lekcijas!!!

  Stāstu ciklā "Sapnis par Āfriku" Toms Rostoks, lektors no Latvijas Universitātes, stāstīs par Āfrikas vājajām valstīm, sniedzot vispārīgu pārskatu par Āfrikas valstu vājuma cēloņiem un šīs problēmas iespējamiem risinājumiem. Lekcijas laikā tiks rādīta arī viena no Bob Geldof in Africa īsfilmām, kā arī par šo tēmu notiks diskusijas.

  Lekciju cikla grafiks:

  19.03. Toms Rostoks (LU), Āfrikas vājās valstis. Uzmanību!!! 19.03. (bija paredzēts 18.03.) lekcijai ir mainīts datums.
  1.04. Imants Gross (Ziemeļu Ministru padomes biroja Latvijā direktors), Etiopijas-Sudānas robeža, bēgļu nometne.

  Lekcijas notiks ES mājā, Aspazijas bulv. 28, 2.stāvā. pl.18:00.

  11. martā ar saviem stāstiem uzstājās Ilze Saleniece un Līga Krastiņa no "GLEN Latvija". Lektores iepazīstināja ar "GLEN Latvija" darbību, mērķiem un iespējām. Ilze Saleniece stāstīja par Namībiju, kur 2006.gadā īstenoja attīstības sadarbības projektu, savukārt Līga Krastiņa runāja par savu pieredzi Ganā, kur 2004.gadā īstenoja HIV/AIDS projektu. Lekciju apmeklēja 52 interesenti. Tika uzdoti daudzi jautājumi un notika plaša diskusija.

  Latvijas Platforma attīstības sadarbībai (LAPAS) projekta "Pasaules dienas" ietvaros organizē lekciju un stāstu ciklu "Sapnis par Āfriku". Lektori, kas ir saistīti ar Āfrikas tēmu, stāsta par savu pieredzi, redzējumu, izsaka savu viedokli par Āfriku un tās valstīm.

  Plašāka informācija par lekcijām:
  www.lapas.lv, Zanda Martiņuka, (zanda@lapas.lv), tel. 67846469