• Līdzdalības teltī aicināsim sasniegt pilsoniskās līdzdalības potenciālu

  28. un 29. jūnijā sarunu festivālā LAMPA Alianse pirmo reizi saimniekosim Līdzdalības teltī, kurā interaktīvā veidā popularizēsim NVO un pilsonisko aktivitāti. Teltī būs iespēja ikvienam pārbaudīt savas zināšanas par pilsonisko līdzdalību. Noskaidrot, kāds ir personīgais līdzdalības potenciāls! Mūsu teltī varēs uzzināt visu par pilsoniskās sabiedrības lomu, pilsoniskā aktīvisma labvēlīgo ietekmi un nepieciešamību, kā arī piedalīties interaktīvā spēlē, kas sniegs lielisku iespēju pilnveidot savu aktīvā pilsoņa potenciālu.


  Līdzdalības teltī ar diskusijām un aktivitātēm par pilsoniskais sabiedrībai nozīmīgām tēmām runās biedrība “Papardes zieds”, Fonds “Libido of Life”, biedrība “Dzīvnieku brīvība”, Domnīca Profectus, Latvijas Operetes fonds un biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna”.
  Savukārt Valsts Kontrole ar simulācijas spēli palīdzēs izprast, kā aktīvi piedalīties pašvaldības dzīvē un novērtēt pašvaldības prasības, piedāvājumu, kā arī pašiem būt argumentēti prasīgiem pret savām vietvarām.


  Līdzdalības teltī pirmoreiz plašāk diskutēs par Latvijas Pilsoniskās alianses sadarbībā ar Valsts Kanceleju izveidoto NVO Ētikas kodeksu. "Kam vajadzīgs NVO ētikas kodekss?"


  Bet, uz DZIRKSTELE skatuves 29.jūnijā no plkst. 20:00 - 21:00 Pieredzes stāstos "Drosme būt aktīvistam!" dalīsies Marta Lempart, Nacionālā sieviešu streika OSK palīdzības dienesta iniciatore, Strajk Kobiet Poland, Irina Darij, Aktīviste no Ukrainas, Gramada i zakon, Ukraina un  Lolita Tomsone, Biedrības „Žaņa Lipkes memoriāls“ direktore, Latvija. Diskusiju vadīs Kristīne Zonberga, Latvijas Pilsoniskās alianses direktore.
  Aicinām sekot līdzi aktivitātēm Līdzdalības teltī.