Latvijas pilsoniskā aliance
 • Pateicībā par sadarbību

  Decembris ir laiks, kad ikviens atskatās ne tikai uz paveiktajiem darbiem, bet arī identificē, kuri bija tie cilvēki un organizācijas, kas stāvēja blakus, atbalstīja un palīdzēja ar savu enerģiju, laiku, darbu, zināšanām, cilvēkresursiem un finansēm. To darām arī mēs un gada beigās vēlamies pateikties draugiem un kolēģiem par sadarbību šogad.
  Visu pirms jāsāk ar visiem biedriem, kolēģiem no nevalstiskā sektora. Bez jūsu atbalsta un ticības mums būtu bijis daudz grūtāk sasniegt mērķus. Jūsu, kas palīdzēja un balstīja biedrības “Latvijas Pilsoniskā alianse” ir tiešām daudz, tādēļ neuzskaitīsim atsevišķi, lai kāds nemanāmi nepaslīd garām vai neaizmirstas. Mēs ticam, ka jūs paši ziniet, ko jūs esat izdarījuši gan mūsu, gan arī visa sektora labā. Paldies!


  Nenoliedzami šogad bijis atbalsts arī no publiskās pārvaldes, kas izrādīja interesi sadarboties un rast risinājumus izaicinājumiem, ar kuriem saskaras pilsoniskā sabiedrība Latvijā. Arī jums paldies!


  Protams, jāpasakās visiem mūsu finansiālajiem atbalstītājiem: Kultūras ministrija, USAID, Gētes institūts Rīgā, Microsoft Latvia, Ziemeļvalstu ministru padomes birojs Latvijā, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Jūrmalas dome, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Sabiedrības integrācijas fonds, Hamid Ladejvardi un ģimene, ASV vēstniecība, kā arī mūsu ziedotājiem, kas ir bijuši gan privātpersonas, gan NVO, gan arī uzņēmumi. Paldies!
  Kā arī pateicība biznesa sektoram, kas šogad tik ļoti ir palīdzējis pilsoniskajai sabiedrībai un pierādīja, ka sadarbība starp sektoriem var īstenoties dažādos formātos. Pasakāmies Parunāsim. Kafe'teeka, Microsoft Latvia, Gētes institūts Rīgā, Sorainen, eat dine Austra, tiesraides.lv, Humusakomanda.lv, Latvijas Universitāte, Rīgas uzņēmēji no Rīgas uzņēmēju biedrības, Olympic Casino Latvia, RISEBA, Rocket bean roastery, WIN partners, Skrivanek Baltic, Venden, Maxima Latvija, Re:TV, Komerczinību centrs. Tāpat paldies par atbalstu un sadarbību Inesei Vaiderei, Naurim Svikam, Dacei Andersonei un Beyond the frames. Paldies!