Tev ir iespēja pielikumā iepazīties ar Latvijas Pilsoniskās alianses veidoto NVO e-ziņu izdevu...
20. aprīlī Latvijas Pilsoniskā alianse reaģējot uz CIVICUS publicēto ziņojumu par Latvijas demokrāti...
Jau 24. aprīlī Latvijas Pilsoniskā alianse dosies uz Gdaņsku, lai piedalītos seminārā “Atvērti...
18.04.2018. notika ikmēneša Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memorand...
24.04.2018. Labklājības ministrija sasauc ārkārtas SAM 9144 pasākuma “Dažādību veicināš...
Latvijas republikas uzņēmumu reģistra Juridiskās nodaļas vadītāja vietniece Laima Letiņa informē par...
Reaģējot uz iepriekšējā nedēļā publiskoto informāciju par projekta īstenotāja neapmierinātību...
19.04.2018. Eiropas Parlamenta plenārsēdē tika skatīts jautājums par jauna Eiropas vērtību instrumen...
27.04.2018. notiks Nacionālās identitātes, pilsoniskās sabiedrības un integrācijas politikas pamatno...
Sākot ar 23.04.2018. turpinās iepriekšējā gada iniciatīvu un aptuveni divas reizes mēnesī izn...
Lai veicinātu organizāciju starptautisko sadarbību, interesenti tiek aicināti izvērtēt aktuālākos sadarbības piedāvājumus, kas publicēti ES programmas “Eiropa pilsoņiem” informācijas punkta Latvijā mājas lapā. Starp projektu idejām ir arī piedāvājumi no organizācijām, kuras labprāt iesaistītos projektos kā sadarbības partneri.
ES programmas “Eiropa pilsoņiem” informācijas punkts Latvijā piedāvā iespēju pašvaldībām un pilsoniskās sabiedrības organizācijām iesūtīt savus sadarbības piedāvājumus, lai atrastu sadarbības partnerus no visām ES programmas „Eiropa pilsoņiem” dalībvalstīm un varētu īstenot projektus šīs programmas ietvaros.
Iesūtītie partneru meklēšanas piedāvājumi tiks nosūtīti visiem ES programmas „Eiropa pilsoņiem” kontaktpunktiem Eiropas Savienībā, kā arī citās attiecināmajās valstīs un projektu koordinatori tos izplatīs savās valstīs, lai tie būtu pieejami potenciālajiem projekta partneriem. Vairāk informācijas var atrast šeit.