• Trīs tematiski raksti par Saliedētāku Latviju

    Latvijas Pilsoniskā alianse un sabiedriskās politikas centrs Providus sadarbībā ar British Council Latvia organizēja diskusijas ar iedzīvotājiem. Martā Liepājā notika pirmā iedzīvotāju diskusija, kurā Kurzemes iedzīvotāji kopīgi izvērtēja līdzšinējo saliedētības politiku un piedāvāja idejas saliedētākas sabiedrības veidošanai.


    Sadarbībā ar “Satori” projekta ietvaros tapa trīs tematiskie raksti:  Džeida Vila “Atmiņa un laika pieņemšana kā identitāte”, Nila Saksa Konstantinova “Vieta, kur izdzīvot” un Igora Gubenko “Latvijas nākotne čekista mazbērna acīm”.


    Kā iepriekš informējām, pilotprojekta “Latvija 2019-2118: kā veidosim saliedētāku sabiedrību?” mērķis bija iesaistīt iedzīvotājus Latvijas nākotnes plānošanā, tādā veidā palīdzot sagatavot kvalitatīvus politikas plānošanas dokumentus. Vienlaikus meklēt labākus un iekļaujošākus veidus, kā apkopot Latvijas sabiedrības pārstāvju viedokļus un risinājumus, kā arī izglītot un informēt sabiedrību gan par sabiedrības saliedētības politiku, gan sabiedrības līdzdalības iespējām kopumā.