Latvijas pilsoniskā aliance
 • Tuvojas otrais projekta “BIG BROTHER” apmācību pasākums

  Latvijas Pilsoniskā alianse, sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā, rīko mentoringa projektu “Big Brother”. Tā ietvaros, šī gada 24. janvārī, notiks otrais apmācību un tīklošanās pasākums Microsoft Latvia birojā.

   

  Apmācību pasākuma tēma šoreiz būs savas organizācijas prezentēšana un idejas pārdošana.

   

  Dalībnieki dalībnieki mācīsies


   - kā prezentēt savu organizāciju un potenciāla projekta ideju finansētājiem;


   - kā pareizi pasniegt informāciju, lai tā liktos pievilcīga;


   - kādus rīkus izmantot, lai idejas prezentācija veiksmīgi sasniegtu mērķi;


   - ko grib dzirdēt potenciālai finansētājs.

  Pasākuma lektori būs Korporatīvo apmācību programmas “WINpartners” treneris Aldis Zauls, un FranklinCovey Latvija treneris Aldis Greitāns, Zinošs vadītājs, ar praktisku augstākā līmeņa vadītāja pieredzi, kas krāta, vadot tādus uzņēmumus, kā A/S Opus Capita un A/S Fitek. Bijis Citadeles bankas padomes loceklis. Ar uzkrāto pieredzi dalās, pasniedzot stratēģiju un biznesa plānošanu Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātē un Rīgas Biznesa skolā.

   

  Programmā piedalīsies 17 nevalstiskās organizācijas: biedrība "PINS", biedrība "Pagasta attīstības grupa "Vireši"", nodibinājums "SBLC Trakie bebri”, biedrība ''Cidonya'', biedrība" Latvijas Rokmūzikas asociācijai", “Latvijas bezdarbnieku biedrība”, “Tukuma Raiņa ģimnāzijas atbalsta biedrība”, nodibinājums "Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas Diakonijas centrs”, biedrība “Jahtklubs Engure”, biedrības "Baltā māja", biedrību "Ugunspuķe", apvienība "Apeirons", biedrība “Latvijas platforma attīstības sadarbībai”,  biedrība "LĪDZVĒRTĪBA" un biedrība "Dzimtmisas attīstības fonds",Latvijas Samariešu apvienība un “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”.

   

  Mentoringa iniciatīvas galvenais uzdevums ir palīdzēt mazām un start up NVO pilnveidoties, apgūt jaunas prasmes, iepazīties ar jau pieredzējušām organizācijām un atrast jaunus sadarbības partnerus.

   

  Projektu īsteno Latvijas Pilsoniskā alianse ar ASV vēstniecības Latvijā finansiālu atbalstu.