Video jaunumi

 • Konference “Pilsoniskās sabiedrības ilgtspējīgas attīstības izaicinājumi"

  Konference “Pilsoniskās sabiedrības ilgtspējīgas attīstības izaicinājumi"
  20.10.2017. notika biedrības “Latvijas Pilsoniskā alianse” rīkotā konference “Pilsoniskās sabiedrības ilgtspējīgas attīstības izaicinājumi”. Pilsoniskās sabiedrības ilgtspējas izaicinājumi it īpaši aktualizējās 2017. gada nodokļu politikas reformas ietvaros, kad tika pieņemti lēmumi, kas samazina nodokļu atvieglojumus uzņēmumu un fizisko personu ziedojumiem sabiedriskā labuma organizācijām. Biedrības “Latvijas Pilsoniskā alianse” organizēja konferenci, lai diskutētu par sekojošiem jautājumiem: Lasīt vairāk »
  • publicēts: 25.10.2017 - 10:48
 • Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai latviešu valodā diasporai

  Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai latviešu valodā diasporai
  01.06.-30.09.2017. Latvijas Reģionu Televīzija Re:TV projekta “Kaimiņu būšana Latvijā” ietvaros veidoja un pārraidīja 6 raidījumus, katru 54 minūšu garumā, par mazākumtautību izaicinājumiem Latvijā un labajiem piemēriem, kā līdz šim mazākumtautību nevalstiskās organizācijas (turpmāk – NVO) un ne tikai NVO ir veicinājušas savas kopienas integrāciju Latvijas sabiedrībā. Projekta ietvaros veidotā raidījumu cikla galvenais mērķis bija veicināt integrācijas un saliedētības aktivitāšu Latvijā efektivitāti, nodrošinot informācijas par Latvijas teritorijā īstenoto sabiedrības integrācijas aktivitāšu būtību Lasīt vairāk »
  • publicēts: 21.09.2017 - 12:19
 • Kā orientēties likumu džungļos?

  Kā orientēties likumu džungļos?
  Latvijas Pilsoniskā alianse piedāvā izglītojošu un informējošu video materiālu „Kā orientēties likumu džungļos”. Video ir par iedzīvotāju un nevalstisko organizāciju (NVO) līdzdalību valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanas procesos. Video galvenais tēls ir „Ideja”, kas cilvēku ikdienas dzīvi nevar ietekmēt un uzlabot, tāpēc „Idejai” nepieciešama drauga „Likuma” palīdzība! Mēs, kā indivīdi, parasti nesekmīgi mēģinām izgaismot problēmu pa vienam... atsevišķi, katrs savās mājās, ielā, ciemā, pilsētā vai reģionā, un, ja ideja ir daudziem, bet neseko rīcība, to nepamana  un izmaiņas nenotiek. Lasīt vairāk »
  • publicēts: 22.10.2012 - 08:20